خدمات طراحی اپلیکیشن تبلیغات ایران

اینترنت اشیاء

دپارتمان های ساخت اپلیکیشن موبایل، گرافیک ، ساخت برنامه تحت وب و …. از همه متدها و ابزار ها برای عملیاتی کردن ایده و برنامه شما استفاده خواهند کرد.و از قدرت فناوری اطلاعات در رونق کسب و کار خود لذت خواهید برد.

کاربر پسند

ساخت برنامه شما با استاندارد های روز و رقابتی با اپلیکیشن های مدرن قابل استفاده توسط تمامی نسل های متفاوت جامعه را از اپلیکیشن نویس بخواهید. ما با یک استراتژی مشخص به تجارت شما خواهیم آمد.

ساخت برنامه اختصاصی

با قدمت ترین شرکت تولید برنامه سفارشی برای کسب و کار شما هستیم . پیاده سازی اختصاصی برنامه خود را از ما بخواهید تا با در اختیار قراردادن تجربه خود عملیاتی شدن برنامه شما را تضمین نماییم.

ویژگی اپلیکیشن های تبلیغات ایران

اپلیکیشن های طراحی شده در تبلیغات ایران شامل چندین ویژگی می باشند که در زیر به چند مورد از ویژگی های اپلیکیشن های تبلیغات ایران اشاره می کنیم:

سرعت بارگذاری بالا

از اصلی ترین ویژگی های یک اپلیکیشن این است که کاربران بتوانند در کمترین زمان ممکن و به راحتی به صفحات اپلیکیشن شما دسترسی پیدا کنند.

حجم پایین و مناسب
طراحی اپلیکیشنی که در عین بارگزاری سریع حجم پایینی داشته باشد و فضای کمتری را اشغال نماید بسیار می تواند دفعات دانلود اپلیکیشن شما را بالا برد .
طراحی اختصاصی
خاص بودن و داشتن اپلیکیشنی مختص به برند و بر اساس رنگ های سازمانی و سلیقه شما می تواند بر محبوبیت شما بیافزاید .
طراحی اپلیکیشن تبلیغات ایران
1

بیش از 200

اپلیکیشن طراحی شده

1

بیش از 10سال

سابقه فعالیت

1

بیش از90%

رضایت مشتری

طراحی اپلیکیشن اندروید

در دنیای امروز همگام بودن با تکنولوژی یکی از ضرورت های موفقیت در کسب و کار محسوب می شود طراحی اپ موبایل در همه ی زمینه ها باعث افزایش روز به روز کاربران موبایلی میشود. از این جهت طراحی اپلیکیشن موبایل حرفه ای متناسب با کسب و کارتان و ایجاد یک برند، باعث پیشی گرفتن از رقبای تجاریتان می شود.

دلیل عمده رشد عظیم دستگاه های دستی خصوصاً تلفن های هوشمند وجود برنامه های مختلف تلفن همراه با ویژگی های درخشان و برنامه های شگفت انگیز است. دنیای مدرن به شدت وابسته به برنامه ها شده، به نظر می رسد برنامه های تلفن همراه به همه حوزه های زندگی و تجارت ما حمله کرده است. تبدیل تلفن های همراه از یک وسیله ارتباطی ساده به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما واقعاً چشمگیر بوده است.

دلیل عمده رشد گسترده دستگاه های دستی ، به ویژه تلفن های هوشمند ، در دسترس بودن برنامه های مختلف تلفن همراه با ویژگی های درخشان و برنامه های شگفت انگیز است. برنامه های تلفن همراه تغییرات زیادی را در بازار  و روند زندگیمان ایجاد کرده اند از جمله نحوه رزرو هتل انتقال پول، سفارش محصولات به صورت آنلاین، کسب و کارآنلاین و به دنبال آن درآمدزایی با سود بالا. دنیای مدرن به شدت وابسته به برنامه ها شده و مشاغل از هر شکل و اندازه ای باید به طور جدی در مورد چگونگی استفاده از برنامه های تلفن همراه فکر کنند تا رشد بیشتری داشته باشند و دسترسی مشتری را چند برابر کنند.

شرکت تبلیغات ایران با تخصص خود در زمینه طراحی و ساخت App اندروید و ios می باشد که پروژه های خودرابه صورت حرفه ای و با تیم طراحان و با قیمت مناسبی انجام می دهد.

اهمیت طراحی اپلیکیشن موبایل

باعث جذب کاربر بیشتری، در نتیجه شناخت محصولات و خدمات شما شود، شرکت طراحی و تبلیغات ایران در راستای رونق کسب و کارمشتریان و با تحیل روند کاری شما، اپلیکیشن مناسب کسب و کارتان را تولید و طراحی وبه شما ارائه میدهد..

اگر میخواهید حضوری پر رنگ و آنلاین داشته باشید این تجربه را با برنامه ای که مشتریان بتوانند آن را در دستگاه های خود بارگیری کنند تکمیل کنید، برنامه های تلفن همراه مزایای متنوعی را برای مشاغل  ایجاد میکنند، یک برنامه تلفن همراه می تواند، تعامل کاربر را افزایش دهد، و این باعث وفاداری مشتری می شود برنامه های موبایل به راحتی توسط کاربران در دسترس هستند. مشتریان باید در خرید و تعامل با برند شما در یک تلفن همراه، احساس امنیت کنند.

استراتژی توسعه و طراحی اپلیکیشن ‌موبایل

به طور کلی بازاریابی و طراحی اپلیکیشن  موبایل فرایندی است که طی آن به افزایش تعامل کاربر با اپ گسترده تر می شود، در واقع بازاریابی اپلیکیشن یک عبارت گسترده می باشد، که برای تبلیغات وب سایت موبایل و همچنین اپ موبایل به کار می رود. بهینه سازی به بازدید کاربر به اپلیکیشن شما کمک می کند ،همچنین شما با دسته بندی و انتخاب عنوان و کلمات کلیدی به کاربر کمک میکنید تا کاربران شما را بیابند.

حال چرا شرکت و کسب و کار شما به یک طراحی اپلیکیشن موبایل نیاز مند است؟ 

دانش از تجربه کاربری در ارتباط با خدمات، از اجزای اصلی استراتژی، و بر پایه ی تعامل می باشد. طراحی اپلیکیشن موبایل فضایی ایجاد میکند که منجر به فروش محصول یا خدماتتان میشود. کاهش هزینه ها، ذخیره سازی، ساده سازی عملیات و بارگزاری از جمله مزایای طراحی اپلیکیشن موبایل می باشد.شما می توانید با هر مشتری در هر کجای دنیا که باشید ارتباط برقرار کنید. شخص، نیازی به یادآوری آدرس وب شما، یا مراجعه به موتور جستجو ندارد، زیرا این برنامه از قبل روی دستگاهش نصب شده است. و بسته به عملکرد آن اپلیکیشن، حتی می توان بدون دسترسی به اینترنت نیز از آن استفاده کرد.

برای دیدن طرح های مختلف در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل، قیمت و مشاوره رایگان با تبلیغات ایران تماس گرفته، تا کارشناسان ما بیشتر شما را راهنمایی کنند.

استراتژی برنامه تلفن همراه کسب و کار

فهرستی از نیاز ها تهیه کنید! برسی کنید مشتریان و کاربران احتمالا چه نیاز ها وخواسته هایی از اپلیکیشن موبایلی شما دارند؟

قبل از اجرای تکنیک ها برنامه ای بریزید، اجرای یک استراتژی تلفن همراه از مزایای مختلفی برخورد دار است و این همان جایگاهی است که سهامداران یک شرکت در آینده میبینند. یک استراتژی موفق در اپلیکیشن موبایلی با یک طراحی برنامه ریزی شده و تخصصی، نتایج عالی را منعکس میکند. بنابر این طراحی اپلیکیشن موبایل برای کسب و کارتان به ارتباط مشتری با شما بهبود می بخشد. افزون بر همه این موارد می توانید برای افکار مربوط به مشتری خود، ایده های آن را ثبت و ضبظ کرده و در طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشنتان به طور خلاقانه از آنها استفاده کنید. حال که ایده اپلیکیشن شما به طور واضح مشخص شده از وقت طلاییتان بهره ای ببرید و برنامه ریزی کنید تا با کمترین بودجه و به صرفه، یک اپلیکیشن منسجمی را برای کسب و کارتان با کمک تیم تبلیغات ایران در اصفهان راه اندازی کنید.

برنامه های تلفن همراه یکی از قدرتمندترین ابزارها برای تماس با مخاطبان، از نظر شغلی محسوب می شوند. تقریباً هر فردی در جهان دارای تلفن هوشمند است و این بازار همچنان به رشد خود ادامه می دهد. این استدلال کاملاً سنگینی است که چرا شما باید بر روی فناوری تلفن همراه تمرکز کنید؟

برای اجرای اپلیکیشن های پر سود و ارزشمند روند زیر را طی کنید:

محتوا محور

هدف از سایت های محتوا محور این است که، پیام اصلی متمرکز باشد و کاربر را خیلی سریح به هدفش برساند در واقع با  ارائه تولید محتوا، کاربران زیادی را جذب کرده و به اهداف از پیش تعین شده شان می رساند. باید بدانید که هدف از تولید محتوا در یک سایت فقط جذب کاربران نیست و شما یاید برای تخصصتان از بهترین ها ایده گرفته تا مشتری به شما اعتماد پیدا کند و به اهداف از پیش تعین شده خود برسد حتی انیمیشن ها هم باید محتوای اصلی را برای ارتباط مناسب با کاربر، برساند. هر مشتری بالقوه ای که محتوای ارزشمندی را در سایت شما پیدا کند، جزعی از هواداران شما به حساب می آید.

معمولا در سایت های محتوا محور روزانه چندین محتوا قرار می گیرد، هرچقدر کاربران در سایت شما بمانند و از صفحات مختلف سایت شما استفاده کنند، تعداد بازدید کننده سایت شما بالا می رود، و این یکی از مهم ترین عوامل کسب درآمد محسوب می شود. در سایت های محتوا محور شما میتوانید با تبلیغات مختلف ،  مشتری جذب کنید و یک کمپین تبلیغاتی مناسب با کسب و کارتان را ایجاد کنید.

از زمانی که اینترنت پا به عرصه تکنولوژی گذاشت و باعث پیشرفت آن شد به دنبال آن روش های مختلفی برای کسب درآمد از وب سایت ها نیز به وجود آمد. هدف از سایت های محتوایی یا محتوا محور این است که پاسخ به نیاز مشتریان باشد، بالا بردن سطح آگاهی و دانش کاربران، کسب درآمد حتی با هدف مشغول کردن کاربر و یا ایجاد انگیزه با محتاوایی مانند: بازی های آنلاین، برنامه های سرکرم کننده و… درکنا همه این ها سایت از کیفیت و جذابیت منحصر به فردی برخورد دار باشد. به کار گرفتن  از محتوایی با کیفیت ،سئو و رتبه سایت شما در فهرست نتایج موتور جستجوگر افزایش پیدا می کند و این باعث جلب اعتماد کاربران به تخصص و کیفیت کار شما میشود.

تبلیغات-ایران
تبلیغات اصفهان

طراحی ساده سازی

در واقع هرچه سادگی در طراحی بیشتر باشد نتیجه بدست آمده نیز بهتر خواهد شد، از ترفندهای مهم و کاربردی برای انجام ساده سازی، تعیین اهداف و رسیدن به آنها در یک بازه زمانی مشخص برای کاربران است، بنابراین شما می بایست تمامی تلاش خود را به کار برده تا هرچیزی که باعث درک عمیق و سریع کاربران به طرح شما می شود در آن گنجانده شده باشد و مشتری را دچار سردرگمی نکند. اپلیکیشن شما باید هدفی نهایی برای هرکدام از کاربران خود در اختیار داشته باشد. این هدف  برای هر فردی که با طرح و اپلیکیشن  شما ارتباط برقرار می کند، واضح و مشخص باشد.

طرح های رنگی ساده، مینیمالیسم ها، فونت ها، انیمیشن ها،مؤلفه ها و سایر عناصر باید خیلی ساده و صریح باشند حتی برای جلب توجه و دید کاربر گاهی انیمشن های گوتاه صدادار، گیف های جذاب و کوتاه و حتی یک تصویر ساکن می تواند جذاب و تاثیر گذار باشند.

اگر شما هم جزو دسته از افرادی هستید که قصد دارید کسب و کار خود را در دنیای مجازی گسترش دهید و از این راه برای خود درآمد قابل توجهی کسب کنید با آژانس تبلیغاتی، تبلیغات ایران، در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل همراه باشید.

طراحی شخصی سازی

در قدم اول هدف از طراحی شخصی سازی می باست کاربر تشویق به استفاده بیشتر از برنامه شود.

اولویت بندی محتوا برای مخاطبان از نیاز های کلیدی آن‌هاست به عنوان مثال کلیدی ترین صدا در اپلیکیشن نام خود شماست. وبه نام بردن  نام‌های مشتریان و نیاز آن‌ها، امری شخصی است.در شخصی سازی به فروش، دیده شدن و ارتباط صریح با کاربرو القای حس هیجان در کاربر منجر می شود.

شخصی سازی به توسعه و طراحی اپلیکیشن شما و فروش آن و ایجاد حس انگیزه در کاربر برای دنبال کردن و فروش اپ والقای حس هیجان برند را تقویت کرده و رابطه میان ما و اپلیکیشن را توسعه می بخشد.

طراحی اپلیکیشن-موبایل-تبلیغات-ایران

انیمیشن ژست

از مهم ترین عوامل توجه به ژست ها رعایت چه عواملی است که  باعث خلقِ شخصیت های انیمیشنی شگفت انگیز می شود؟

ژست میتواند عنصر هایی مثل رنگ،تکرارعنصری دیگر و … باشد. ژست ها چگونگی بیان ایده ها و خلاقیت هایی هستند که ما برای به هدف رساندن کاربر از آنها استفاده می کنیم. خلق کردن لازمه آن داشتن ذوق و ذهن خلاقانه و البته دانش در این زمینه کافی است. انیمیشن سازی و چگونگی بیان ژست نیز از آن هنرهایی است که منجر به تحلیل افتادن ذهن مشتری و ایجاد واکنش های در او می شود. بنابر این در طراحی یک برنامه نیاز است که این مؤلفه ها را به خوبی تعریف کنیم، واین چنین ارتباط با کاربر را توسعه و کسب و کارمان را اتقاء دهیم.

زمانی که برنامه ای اجازه میدهدکاربر اهداف شخصی و نیاز های خودش را شخصی تر سازد درواقع ارتباط کاربر با اپلیکیشن هم بیشتر می شود.

پس یک طراح اپلیکیشن یا وب سایت باید ذهن آفرین و خلاق باشد و بتواند ذهنیت جدیدی را متناسب با دنیای روز خلق کند. کما آنچه تکنولوژی روز به روز در حال گسترش و پیشرفت می باشد به ویژه برای طراحی اپلیکیشن موبایل. طراحان و توسعه دهندگان موبایل و اپلیکیشن باید این روند تغیر و توسعه را دنبال کنند تا بتوانند هر چه زود تر در مسیر رسیدن به مقصد خود و هدف کاربر نقش و تخصص خود را پر رنگ تر وروز به روز جایگاه خود را بالا تر ببرند.

چند گام مهم استراتژی طراحی اپلیکیشن موبایل:

همزمان با پیشرفت و گستردگی تکنولوژی و استراتژی استفاده از گوشی های هوشمند و آنلاین به ویژه  موبایل و تلفن های هوشمند نقش پر رنگ و مهمی درتوسعه و موفقیت کسب و کارها ایفا کرده است گونه ای که استراتژی اپلیکیشن موبایل برای سایر کسب و کارها تبدیل به ضرورت شده.تبلیغات ایران  با ارزیابی نقاط ضعف و قوت بازار، کسب و کار شما را سازگار با نیازهای مخاطبین عرضه می کنیم.استراتژی تبلیغات ایران در راستای بهینه سازی کاربر با تکنیک های رقابتی و بازاریابی جهت موفقیت کسب و کار شما در عرصه روبه رشد اپلیکیشن های موبایل است. اپلیکیشن به تمام ابزارهای لازم مجهز شده تا با سیستم عامل هایی که به طور مداوم و روز به روز درحال تغییر و در رند روبه گستردگی و پیچیده هستند در هماهنگی باشد.

حال برای اینکه یک استراتژی طراحی اپلیکیشن موبایل منسجم داشته باشید باید  روند مراحل زیر را طی کنید:

  1. درک استراتژی تجارت
  2. استراتژی تلفن همراه کسب و کار
  3. استراتژی برنامه
  4. استراتژی اجرای مدیریت محصول

شناخت استراتژی تجارت خود

فهرستی از نیاز ها تهیه کنید!بررسی کنید نیازهای احتمالی مشتریان و کاربران احتمالا چه نیازها و خواسته‌هایی از اپلیکیشن موبایلی شمادارند؟

قبل از اجرای تکنیک ها  برنامه ای بریزید، اجرای یک استراتژی تلفن همراه مزایای  مختلفی برخوردار است و این جایگاهی است که سهامداران شرکت درآینده میبینند.یک استراتژی موفق در اپ موبایلی با طراحی برنامه ریزی شده و تخصص حرفه ای نتایج عالی را منعکس خواهد کر

طراحی اپلیکیشن-موبایل-تبلیغات-ایران

تیم تخصصی تبلیغات ایران اینجاست تا معنای واقعی پشتیبانی را به شما نشان دهد.