افزایش بازدید سایت از طریق سئو

افزایش بازدید سایت از طریق سئو

سئو یا همان بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو یکی از مهم ترین و باارزش ترین کارهایی است که برای افزایش بازدید یک سایت به کار می رود.

گروه تبلیغات ایران در ادامه به مهم ترین موارد سئو برای افزایش بازدید سایت ها می پردازد:

1.به سئوی داخل صفحات توجه داشته باشید

برای داشتن بازدید بیشتر ، لازم است نکاتی را در هر صفحه در نظر بگیریم از جمله:

1.آدرس اینترنتی url تمام صفحات باید به صورت انگلیسی تعریف شودو در آن از کلمات کلیدی استفاده شود.همچنین نباید طول آدرس url طولانی شود.

2.از تگ های H1,H2,H3و… در محتوای خود استفاده کنید. استفاده از این تگ ها باعث خوانایی بیشتر گوگل می شود و در نتیجه گوگل جایگاه بیشتری به شما می دهد.

3.در محتوای خود از تصویر استفاده کنید و در تصاویر خود حتما از تگ alt استفاده نمایید.

4.سایت خود را حنما برای موبایل و تبلت واکنش گرا کنید.

5.لینک سازی داخلی : قدرت لینک های سایت شما فقط به بک لینک هایی که از سایت های دیگر می گیرید ، نیست و اگر یک شبکه قدرتمند لینک سازی داخلی درون سایت خود ایجاد کنید، تاثیر فوق‌العاده‌ای در سئوی سایت شما خواهد گذاشت.

6.دکمه ی اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی را در سایت خود قرار دهید.

2.از پست مهمان استفاده کنید

انتشارپست مهمان در یک سایت معتبر ترافیک زیادی را به سایت شما سرازیر می‌کند. پست مهمان یک معامله دو سر برد است. هم برای سایتی که از این پست استفاده می‌کند، هم نویسنده‌ای که این پست را می‌نویسد. وقتی شما در سایت‌های دیگر پست مهمان می‌نویسید، یک فرصت خیلی خوب برای شماست که وبلاگتان را به دیگران معرفی کنید و علاقه‌مندان را به سمت وبلاگ خود جذب کنید، همین تکنیک ساده در افزایش بازدید سایت شما بسیار موثر است و خواننده‌های جدیدی با شما آشنا می‌شوند.

افزایش بازدید سایت از طریق سئو

3.به دنبال ترافیک ارجاعی باشید.

به جای اینکه وبسایت‌های دیگر را متقاعد کنید که به شما بک لینک بدهند،محتوایی تولید کنید که آنقدر قوی و کامل باشد که وبسیات‌ها به صورت خودکار به شما لینک بدهند.

4.برای صفحات خود اسنپیت قدرتمند بنویسید.

اسنپیت‌ها در حقیقت دریچۀ ورود کاربران به سایت شما هستند. وقتی یک کاربر عبارتی را در گوگل جستجو می‌کند، اولین برخورد او با وبسایت شما همین دو خط توضیحات متا و یک خط عنوان سئو است. روی هم رفته سه خط هم نمی‌شود، اما به اندازه سه هزار خط تاثیر دارد. یک اسنپیت جذاب باعث می‌شود، کاربران بیشتری روی سایت شما کلیک کند. در حقیقت با نوشتن یک اسنپیت خوب شما دست کاربر را گرفته‌اید و با خوشرویی به سایت خود دعوتش کرده‌اید، پس از این اگر با محتوای خوب از او پذیرایی کنید که او را ماندگار خواهید کرد.

 

, , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.