روشهای افزایش رتبه سایت

روشهای افزایش رتبه سایت

گروه تبلیغات ایران در این مقاله سعی می کند به بررسی روش های افزایش رتبه سایت در گوگل بپردازد.

افزایش بازدید سایت از طریق محتوا

محتوا از با اهمیت ترین فاکتورها برای بهبود رتبه الکسا و بالابردن رتبه ی سایت می باشد.طبق روشهای زیر می توان به بازدید سایت را از طریق محتوا افزایش داد.

1.استفاده از محتوای با کیفیت

اگر محتوای سایت شما به نحوی باشد که نیازهای کاربر را رفع کند ، سبب افزایش بازدید کاربران از سایت شما می گردد زیرا کاربران برای رفع نیاز خود اقدام به جستجو در موتورهای جستجوگر می کنند و در صورت رسیدن به محتوای با کیفیت و اصولی در موارد دیگر نیز سایت شما را بررسی می کنند.

2.استفاده از عناوین جذاب

کاربران هنگام ورود به یک سایت ، اکثرا عناوین را خوانده و در صورتی که عنوان ها متناسب با نیاز آنها باشد به بررسی بخش های دیگر از سایت شما می پردازند. بنابراین بهتر است از عناوین جذاب برای بازدید بیشتر سایت خود استفاده کنید.

3.استفاده از انواع مختلف فرم های محتوا

با استفاده از فرم های مختلف در قالب عکس ، متن و … در محتوای خود ، در حقیقت سلایق مختلف را تحت پوشش قرار می دهید و این باعث افزایش بازدید از سایت شما و بهبود رتبه ی سایت می شود.

بالابردن بازدید سایت از طریق تبلیغات

تبلیغات باعث افزایش رتبه ی سایت شما به مرور زمان می شود . در نتیجه تاثیر فراوانی در بهینه سازی سایت دارد.

1.تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل به این صورت است که شما به ازای کلیدواژه های مشخص به گوگل هزینه ای را پرداخت می کنید.هزینه‌ای که در این روش به گوگل پرداخت می‌کنید به ازای هر کلیک روی وبسایت شماست. بنابراین یکی از هدفمندترین و موثرترین انواع روش‌ها برای تبلیغ شماست.

روشهای بالا بردن رتبه سایت

2.رپورتاژ آگهی

رپورتاژ نوعی تبلیغ برای کسب و کار شما محسوب می شود که در قالب یک متن نوشتاری در سایت هایی که بازدید زیادی دارند قرار می گیرد. این کار فواید زیادی برای سایت شما دارد زیرا اگر متن جذابی بنویسید و کسب و کار خود را به خوبی معرفی کنید کاربران زیادی با شما و کسب و کارتان آشنا می شوند.

به دلیل اینکه رپورتاژ در سایت های پر بازدید قرار می گیرد ، رپورتاژ ، یکی از بهترین راههای افزایش بازدید سایت شماست.

روشهای بالا بردن رتبه سایت

3.تبلیغات بنری

این نوع از تبلیغات به این صورت است که شما یک بنر برای کسب و کار خود طراحی می کنید و برای مدت زمان مشخصی آن را در یکی از وب سایت های معتبر و پر بازدید قرار می دهید. این روش برای برندسازی کسب و کار شما تاثیر بسیار خوبی دارد.از معایب این نوع از تبلیغات این است که هزینه ی بالایی برای راه اندازی این نوع از تبلیغات نیاز است.

طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت اختصاصی

 

, , , , , , , ,

Related Posts

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.