نمایندگی از کمپانی بزرگ Adver Service

ADVERTISING
طراحی سایت اهواز

ADVERIRAN؟

فعالیت تبلیغاتی در محیط اینترنت و مجازی به روش های گوناگون را دیجیتال مارکتینگ گویند. گروه تبلیغات ایران از سال 1389در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند. فعالیت هایی از قبیل طراحی سایت ، بهینه سازی و پشتیبانی سئو(SEO) ، طراحی اپلیکیشن، تبلیغات محیط مجازی(تبلیغات در اینستاگرام) ، برند سازی وطراحی گرافیکی انجام می دهد. در این راستا با توجه به نیاز کسب و کار های سنتی و تبدیل به کسب و کارهای نوین همچنین، پتانسیل بالای مهندسان و دانش آموختگان در سراسر کشور عزیزمان، اقدام به راه اندازی مرکز طراحی سایت اهواز نموده است.

طراحی سایت اهواز

شریک تبلیغات شما، در سرتاسر جهان

چرا گروه طراحی سایت اهواز:

یک سایت زیبا ، شکیل ، کاربردی و با هویت برای حضور در دنیای دیجیتال نیاز است. درواقع یک سایت تخصصی با قالب و محتوای مرتبط باید طراحی شود. حرفه ای ترین برنامه نویسان ،طراحان گرافیکی، طراحان سایت را در استان خوزستان به کار گرفته ایم تا نیاز شما را مرتفع کنیم. مرکز طراحی سایت اهواز ورود به تجارت آنلاین شما را تضمین می کند.

طراحی سایت اهواز

پیاده سازی طراحی سایت اهواز

طراحی سایت با روش های مختلفی قابل پیاده سازی می باشد. طراحی سایت وردپرس سفارشی ، طراحی سایت اختصاصی ،کدنویسیPHP و …

صرفه جویی در وقت

تم های آماده وردپرس، اجازه داشتن سایت در مدت زمان کمتری را به کاربر میدهند.

انعطاف پذیری در طراحی

وردپرس پلتفرمی منعطف است و به طراحان اجازه میدهد سایت را بنا به سلیقه هر مشتری طراحی نمایند.

سفارشی سازی بالا

وردپرس پلتفرمی اپن سورس می باشد و به طراحان اجازه می دهد با نصب افزونه های متعدد،مارایی سایت را بالا ببرند.

مدیریت آسان

وردپرس با پیشخوان ساده و روان، مدیریت آسان و بدون دانش برنامه نویسی را در اختیار مدیران سایت قرار میدهد.

طراحی سایت اهواز
طراحی سایت اهواز
امنیت بالا(High Security)
امنیت در این نوع سایت ها بالا می باشد. همچنین احتمال هک شدن این سایت ها کمتر می شود.
طراحی منحصر به فرد
تمامی مراحل طراحی سایت اختصاصی اعم از :طراحی قالب، طراحی گرافیکی و… با نظر،ایده و سلیقه های مشتری انجام می شود. (سایت خصوصی، بدون کپی برداری)
سرعت و کارایی بالا
سایت اختصاصی به علت طراحی شخصی برای بک نفر از سرعت بالایی برخوردار است. ضمنا با زیاد شدن کاربران و رشد سایت سرعت کاهش نمی یابد.
پشتیبانی و نگنهداری
برای گسترش و پشتیبانی و نگهداری سایت اختصاصی هزینه کمتری متحمل می شوید.

وایرفریم یکی از مراحل مهم طراحی سایت است. درواقع طرح بندی سایت است ، که نوع چینش ، ارتباط عناصر و اِلمان ها را مدیریت میکند، طراحی وایرفریم در مرکز طراحی سایت اهواز انجام می گیرد.

طراحی با توجه به سلیقه کاربر و مشتری سایت باید انجام شود. ترکیب رنگ ها با انیمیشن و تصاویر، جلوه دیگری به سایت میدهد. ولذا بازدید بالا میرود. طراحی در مرکز طراحی سایت اهواز انجام می شود.

برای ارتباط کاربر با سایت و سرور نیاز به کدنویسی است. کدنویسی سمت سرور و سمت کاربر جهت ارسال اطلاعات با کدنویسی صورت میگیرد. این کار درمرکز طراحی سایت اهواز صورت می گیرد.

تولید محتوا همان متن و رسانه های توصویری است. که باید از کلمات مهم و کلیدی مرتبط با مضمون سایت شما تشکیل شود. محتوا در مرکز طراحی سایت اهواز تولید میشود.

طراحی سایت فروشگاهی(آنلاین)

فروشگاه اینترنتی درواقع نمایندگی ای از کسب و کار شما در دنیای دیجیتال است. با این تفاوت که فروشگاه شما ساعت کاری ندارد و میتوانید تمام وقت تجارت خود را ادامه و گسترش دهید. فروشگاه اینترنتی میتواند ویترین ایده آلی از کسب و کار شما در سرار جهان باشد. ضمن اینکه خرید از این فروشگاه تسویه حساب بصورت سنتی را نداد.

طراحی سایت ایده

در طرحی سایت ایده هرنوع خلاقیت و تفکری در کسب و کار خود دارید، توسط متخصصین طراح پیاده سازی می شود. فقط کافیست موضوع ایده خود را به طراحان بگویید. درواقع ایده جدید کسب و کار شما، به شکل سایت در می آید.

طراحی سایت نمایشگاهی

بیشتر کسب کارهای حرفه ای سالانه در نمایشگاه های بین المللی شرکت می کنند. اگر نیاز دارید حرفه و هنر خود را در قالب نمایشگاه به نمایش بگذارید، طراحی سایت نمایشگاهی می تواند کمک بسزایی به رونق و رشد شما بدهد. همچنین پس از جذب مخاطب میتوانید در سایت نمایشگاهی از کارها و دستچین دیگران، تبلیغات بپذیرید.

طراحی سایت آموزشی،دانشگاهی

مراکز آموزشی خصوصی یا دولتی، خدمات آموزشی گوناگونی انجام می دهند. یکی از این خدمات مهم، آموزش از راه دور یا آنلاین(کلاس مجازی)است. لذا این مراکز برای ارائه خدمتشان نیازمند یک سایت پرسرعت و بروز دارند. خدمات دیگر همچون انتخاب واحد و ثبت نام می باشد، که از طریق سایت به آسانی صورت می گیرد.

طراحی سایت ورزشی

علاقه مندان زیادی هستند که اخبار ورزشی را دنبال می کنند. افراد فعال در این حوزه میتوانند اطلاعات تجربیات و… این حوزه را به مخاطب انتقال دهند.از طریق سایت ورزشی میتوانند مبلغ حرفه خود باشند.

طراحی سایت خبری

با پیشرفت علم و تکنولوژی، بیشتر افراد از اخبار روز جهان مطلع اند. سایت خبری بجز طراحی مناسب و کاربری آسان نیاز به یک سئو بالا دارد. زیرا اخبار روز جهان (سیاسی-اقتصادی-اجتماعی و…) محتوا سایت خبری را در بر میگیرد. مدیران دفتر روزنامه و…، به یک سایت خبری با سئو بالا نیازمند هستند.

طراحی سایت گردشگری

کسب و کارهایی که خدمات حمل و نقل، امور رفاهی و گردشگری ارائه می دهند، شاید جالب باشد بدانند، داشتن یک سایت جلوه زیبایی به خدمات آن ها در دنیای دیجیتال و مجازی بدهد. لذا معرفی مکان گردشگری و تفریحی تورهایی که برگزار می شود و خدماتی که ارائه می شود، شاید بطور شگفت زده ای جذب مشتری کند.

طراحی سایت شرکتی

هر شرکت خصوصی یا دولتی برای انتشار عملکرد خود به مردم و مخاطبین خود نیاز به سایت شرکتی دارد. بلکه برای ارتباط مخاطبین خود با شرکت هم می تواند کمک بسزایی در این امر داشته باشد.

طراحی سایت پزشکی

آیا درحوزه پزشکی جستوجو پرداخته اید؟ افراد در طول شبانه روز برای رفع مشکل درمانی خود به اینترنت مراجعه می کنند. افرادی که در حوزه پزشکی و درمانی فعال هستند با داشتن یک سایت پزشکی بهتر و بیشتر دیده می شوند.ضمن ارائه اطلاع رسانی رایگان، می توانید نوبت دهی و محصولات پزشکی خود را از این طریق به اشتراک بگذارید.

گرافیک سایت

گرافیک در طراحی و چشم انداز اولیه سایت امری مهم است. درواقع گرافیک ، دکوراسیون سایت است و میتواند مخاطبان و بازدید را افزایش دهد.

پشتیبانی و نگهداری سایت

پشتیبانی و نگهداری سایت بحث مهمی می باشد. شارژر مجدد دامنه و هاست در زمان مقرر و کلیه امور … به عهده پشتیبان است.

طراحی سایت اهواز
طراحی سایت اهواز

سرعت و زمان

سرعت بارگذاری و زمان سایت را نباید با دیگرسایت ها مقایسه کرد . زیرا کاربرد سایت ها، حتی مشابه متفاوت هستند.

هزینه

هزینه طراحی سایت با توجه به نوع ، کاربرد و اطلاعات سایت مشخص می شود. شرکت طراح سایت پس از دریافت کل سفارش شما موظف است، برآورد هزینه اولیه و قیمت نهایی را به اطلاع شما برساند.